שיפוץ הבית של אלינה לוי מהישרדות – הסיפור המלא

בן טויל - מנכ"ל הקבוצה

בן טויל - מנכ"ל הקבוצה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

בחודש אוגוסט האחרון קיבלנו שיחת טלפון בנוגע לשיפוץ קוסמטי בדירה. כשהגענו לראות את הדירה ולהגיש הצעת מחיר נכחנו לראות שזו אלינה לוי – יוצאת האח הגדול והישרדות VIP  ובן זוגה דור פרי.

איך הכל התחיל?

מי שעוקב אחרינו יכול להתרשם משיתופי הפעולה הפוריים והטובים שיש לנו עם לא מעט חברות, ספקים ואנשי ביצוע בתחום.  אחד משיתופי הפעולה היותר פוריים שיש לנו הינו עם חברת ספייס נאמבר 9 (Space no. 9) – מתחם חללי עבודה אשר נבנה על מנת לאכלס בתוכו אנשי מקצוע מתחום הבנייה. אני זוכר שבאחד הימים כשישבתי במתחם, התעניינה אלינה בחידוש ושיפוץ קוסמטי של דירתה ברעננה וקבענו עימה פגישת היכרות ראשונית.

פגישת ההיכרות הייתה מדהימה; אלינה ודור קיבלו את פנינו ואירחו אותנו בצורה נפלאה, הקליק נוצר כבר ברגעים הראשונים, הייתה כימיה מעולה ומיד הרגשנו שהחיבור הינו מעבר לנותן שירות וללקוחות פוטנציאלים. אלינה ודור הם זוג מדהים ומצחיק שרוצה בסופו של דבר להכניס בביתו את הסגנון האישי שלהם, חדיש יותר ואותנטי יותר, וזאת למרות שזו דירה חדשה מקבלן.

במאמר מוסגר נציין, שכל המפגש עם אלינה ודור התרחש שבוע לפני גמר הישרדות, ולמרות כל ההכנות שהיו לאלינה, מבחינת סדרי העדיפויות אין ספק שהבית שלה היה חשוב לה יותר.

התחלת העבודה:

לאור ניסיוננו ועל מנת לספק ללקוח את השיפוץ המושלם דאגנו לצרף אלינו את שרי-מנור גרינשטיין, מעצבת פנים, אשר עשתה ועושה עבודה נפלאה בכל הקשור להובלה ולהדרכה, לזמני העבודה, לנושא האדריכלות ועוד.

שרי המדהימה דאגה, כתמיד, להסיר מאלינה ודור את כל "כאבי הראש" הפרוצדורליים בתהליך השיפוץ, מצד אחד, ומתי להביא את סגנון ורצון אלינה ודור לידי ביטוי בבחירת הפרקט הנכון, גופי התאורה המתאימים וכו' מצד שני, עפ"י רצונותיהם, דרישותיהם וסגנונם. אין ספק, שכנותני שירות אנו רואים עצמנו בלא מעט פעמים גם בתפקיד ה"פסיכולוג" ובלא מעט פעמים גם כ"מזכיר/ה אנושי/ת".

אלינה ודור היו לקוחות מיוחדים. במקרים רבים נמנעו מלהכנס לביתם בחשש שמא יפריעו לצוות בניהול, בתהליך ובביצוע השיפוץ בפועל. הדבר כמובן שאינו אופייני לרוב הלקוחות ועל כך הם ראויים להערכה, מפני שמהלך העבודה ישנה התניידות מחלל לחלל וכל נגיעה או תזוזה יכולה לפגום ולעכב, דבר שפוגע בסופו של דבר בלקוח עצמו. קיבלנו משימה – לסיים את פרויקט השיפוץ לפני גמר הישרדות VIP 2020, וכמו ברוב הפעמים, גם הפעם עמדנו היטב בלוח הזמנים.

 

אלינה לוי - קבוצת טויל

 

במהלך העבודה אלינה ואני שוחחנו לא מעט (לא על הישרדות), על החיים בכלל ועל תקופת הקורונה בפרט. קיבלנו ממנה תובנות טובות ורבות על החיים, הראייה וצורת החשיבה של זוג חמים וחביב שאוהב האחד את השניה ואת הפינה החמה שלו במרפסת ביתם המקסים, כשלצידם אמיל הכלב, שללא ספק אפשר להגדיר אותו כבן משפחה. ודרך אגב, גם אמיל היה נפלא – הוא תמיד דאג לברוח מאיתנו כדי שבטעות לא נצבע אותו במהלך העבודה.

הפרויקט בבית של אלינה היה כמשימה לשרשרת החסינות: ישנה מטרה, ישנו זמן מוגדר ומוגבל ויודעים מהי התוצאה. ההבדל הדק הוא שמשימת שרשרת החסינות זו משימה של משחק בטלוויזיה ובמקרה שלנו מדובר בבית שאנשים חיים בו, חולמים בו, ורוצים להרגיש בו הכי טוב בעולם.

ברמה האישית היה לנו העונג לספק לאלינה את השירות האולטימטיבי שאנו יודעים לספק, גם כאנשי מקצוע וגם מן הפן האישי. אלינה היא בחורה שמעריכה אנשי מקצוע, מעריכה את העובדים של אנשי המקצוע ואנו מאחלים לה ודור בן זוגה, הנאה צרופה בדירה המקסימה שבנו לעצמם ושיצליחו במעשיהם ככל שיבקשו.

אתם יכולים להציץ בתוצאת השיפוץ הסופית ממש כאן

 

קבוצת טויל כאן לשירותכם תמיד.

באהבה והערכה רבה,
בן טויל,
בעלים, מנכ"ל קבוצת טויל

 מוזמנים להתעדכן ולעקוב אחרינו גם בדף הפייסבוק שלנו 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

סגירת תפריט