עבודות גמר ושיפוץ משרדים

היעילות שלנו
החיסכון שלכם

׳זמן שווה כסף׳ זו לא רק קלישאה, אלא עיקרון מאוד חשוב המתבטא ביכולת לקדם תהליכים בעסק, לעמוד בהתחייבויות ובסופו של יום, באה לידי ביטוי בכיס ובשקט הנפשי שלכם. פיתחנו בקבוצת טויל מומחיות מבוססת יעילות וחדשנות לניהול פרויקטים, עבודות גמר ושיפוץ. המאפשרת לנו לבצע פרויקטים איכותיים ויפים, במהירות ובזריזות.

זקוקים לייעוץ? נשמח לסייע

איך אנו עושים זאת?

CCERTIFICATE

צוות מומחים לתכנון מושלם

אנחנו אוהבים שלמות ולא מפחדים לרדת לפרטים הקטנים. כל פרויקט אצלנו מתחיל מתכנון מדוקדק של אדריכל ויועצים מקצועיים עם ניסיון מוכח אשר יודעים לקחת את הרעיון הגדול ולהוריד אותו לפרקטיקה בשטח. יחד, כצוות מאוחד ומגובש, אנחנו בונים עבורך תוכנית עבודה הכוללת התייחסות מדוקדקת לכל השלבים והדקויות שצריך לקחת בחשבון. בנוסף לכך, אנו גם דואגים לכל שלבי היישום מא׳ ועד ת׳. כאשר יד ימין יודעת מה עושה יד שמאל, הכל בהיר יותר, מסודר יותר ומתקתק הרבה יותר מהר.

SOFTWARE

חדשנות טכנולוגית

אנחנו בקבוצת טויל מאמינים, שהגיע הזמן לאמץ את האיכויות של הטכנולוגיה הדיגיטלית גם בעולם הבניה ולכן, השקענו זמן ומשאבים רבים בפיתוח מערכת B&I ייחודית ומתקדמת, לניהול פרויקטים בזמן אמת. המערכת יודעת למצא ולייעל את כל תהליכי העבודה, לאתר ולשקף את המשאבים, שאינם יעילים מספיק ובכך להביא לחיסכון עצום בעלויות. מה שמתבטא בסופו של דבר, בחיסכון גדול לכיס שלכם.

DESIGN

ניהול תהליכים

אנו מתמחים בניהול והנעת תהליכים ליצירת סנכרון מלא של כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט, גם כאשר מדובר בקבלנים חיצוניים. בנינו סיסטם קבוע ומשומן היטב המתאם בין אנשי המקצוע השונים לבין האדריכל. כשיש סינרגיה בין אדריכל הפרויקט למחלקת הביצוע, הכל מתנהל עבור מטרה אחת משותפת: גמר עבודה מושלם במינימום זמן.

IDEA

מקסימום תקשורת

המערכת שפיתחנו מאפשרת לכם לעקוב ולהתעדכן אחר התקדמות הפרויקט, לצפות בתיעוד בתמונות וליצור איתנו קשר בממשק קל ונוח במיוחד. לנו, היא מאפשרת לראות שהכל מתקדם לפי שביעות רצונכם ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. מקסימום תקשורת ושקיפות - מקסימום התקדמות ותיאום.

מהו התהליך לבנייה ושיפוץ משרד?

רכישת משרד חדש, הן על ידי בעל עסק והן על ידי משקיע, מחייבת, תוך פרק זמן הקבוע בחוק, להעביר את פעילות החברה למשרד החדש או להכניס אליו שוכר. מגבלת הזמנים הזו וההשלכות מאי-עמידה בה, עמדה מנגד עינינו, כאשר פיתחנו את שיטת העבודה ותהליכי השירות שלנו. החזון שלנו בקבוצת טויל הוא להעניק לכם חווית שירות אחרת, כזו שתייצר עבורכם מרחב מכיל, קשוב ומותאם לצרכים שלכם ובאותה נשימה גם תדע להיות זריזה, מהירה עם התהליך ולעמוד בלוחות הזמנים.

#1
עיצוב אדריכלי
זהו השלב בו ניפגש ונדבר בכנות על כל הצרכים, החלומות והרצונות שלכם במשרד החדש. עיצוב משרד מחייב אותנו להתייחס הן לפן הויזואלי, מבחינת העדפות העיצוביות שלכם והן להיבט הפרקטי של עיצוב סביבת העבודה האולטימטיבית, עבור הצרכים הייחודיים של העסק. תהליך הגשמת החלום למציאות יכול להיות מבלבל הרבה פעמים, רווי אפשרויות ובחירות, אבל אל דאגה, אנחנו מביאים איתנו הרבה ניסיון במגוון פתרונות יצירתיים. גם נלווה אתכם בסובלנות והקשבה עד אין קץ. נכון, לפעמים זה מרגיש קצת כמו להיות פסיכולוגים, אבל אנחנו מבטיחים לעשות הכל, בשביל למצוא את הפתרונות המושלמים ביותר עבורכם.
#1
#2
בניית סט תוכנית
אחרי שאפיינו את כל הצרכים, העיצוב הכללי והמבנה של הפרויקט, נגיע לשלב בניית סט התוכניות. זהו שלב מאוד פרקטי ויסודי בו יגיעו אנשי מקצוע, יועצים, איש איש במומחיותו, על מנת להנדס את תשתיות המשרד, לוודא שהעיצוב האדריכלי מאפשר את כל הצרכים והתקנים הבטיחותיים. חשמל, אינסטלציה, ריהוט, מיזוג ועוד. אנו נדאג למצוא עבורכם את היועצים המומחים ביותר עבור הפרויקט שלכם, לקבוע אתם את לוחות הזמנים בסנכרון מלא ולחסוך לכם את כאב הראש הכרוך בתיאום עם כל כך הרבה גורמים חיצוניים. מעבר לכך, היועצים יידעו להעריך כמה חומר דרוש לכל עבודה, כמה זמן היא תיקח ובסופו של דבר, נסיים את סט התוכניות עם הצעת מחיר מגובשת ולוח זמנים לפרויקט.
#2
#3
שלב תמחור העבודה
עכשיו, כשיש תוכניות מסודרות ביד, כאלה שעונות על כל הצרכים שלכם ומגובות בחוות דעת של יועצים מכל התחומים, נוכל לגבש עבורכם הצעת מחיר מפורטת הכוללת את כל שלבי הפרויקט, העלויות ולוחות הזמנים. בשלב זה תוכלו גם להשוות בין הצעות מחיר נוספות עבור התוכנית המגובשת ולוודא שאכן קיבלתם מאיתנו את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר. חשוב לעשות את הסקר דווקא בשלב זה, מאחר ויותר מדויק להשוות בין הצעות שונות, כאשר מדובר באותו מוצר בדיוק. תחשבו על זה, אי אפשר להשוות בין אגסים לתפוחים. טיפ חשוב לשלב זה: שימו לב כי הסיסטם שבנינו וההתמחות שלנו בכל שלבי התהליך מביאים לכך שבקבוצת טויל תקבלו את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. יתרון המאפשר לנו לבנות עבורכם הצעת מחיר מגובשת תוכניות ויועצים, שאנו סמוכים ובטוחים בכל פרטיה ודרכי הביצוע האולטימטיביים ליישומה. במידה ובחרתם לקבל הצעות נוספות, אנו ממליצים בחום לוודא שאיש המקצוע הבין את סט התוכניות לכלל פרטיו ונתן לכם הצעת מחיר המתחשבת בכל הצרכים והפתרונות, שעזרנו לכם לגבש בשלב התכנון. וודאו כי הצעות אחרות עונות לכם על מכלול הקריטריונים. חשוב שתהיו שלמים עם ההצעה ותרגישו שבחרתם באפשרות הטובה ביותר. יתרה מכך, שאתם סומכים ובוטחים בקבלן המבצע.
#3
#4
יוצאים לדרך
כשאתם נותנים לנו אור ירוק להתחיל בפרויקט, אנחנו כמובן מסמיקים מעט, אך מיד מתחילים בעשיה ותקתוק לוחות הזמנים. בכל שלב בפרויקט תוכלו להתעדכן בהתקדמות הביצוע ואף לצפות בתמונות של מה שנעשה עד כה. כל זה יתאפשר לכם בקלות ובנוחות באמצעות הממשק הייחודי שפיתחנו, זה שעוקב אחר התקדמות הפרויקט, מנתח ומייעל אותו. אנחנו מבטיחים לכם לא לנוח ולא לשקוט, עד שהמשרד יושלם כולל כל הגימורים והפינישים הדרושים לשביעות רצונכם. לקבל את המפתחות, להיפרד מאיתנו לשלום ולהתראות רק בשמחות.
#4

תקציב והערכת עלויות שיפוץ משרד

בואו נעשה סדר בעלויות, יצירת תקציב והערכת עלויות שיפוץ או עבודות גמר הינו תחום רחב מאוד ומשתנה בהתאם לבחירות העיצוביות, החומרים ורמת המומחיות של אנשי המקצוע הנדרשת בהתאם לסוג הפרויקט.

עם זאת, לפני יציאה לפרויקט כזה, חשוב להבין את סדרי הגודל
ולשם כך יצרנו עבורכם את הטבלה הבאה:

מחיר למטר רבוע
תכנון אדריכלי
250₪ – 80₪
בניית סט תוכניות (עלות ליועץ*)
60₪ – 25₪
קבלני ביצוע
8000₪ – 2500₪
עלות חומרים
בהתאם לבחירה

* עלות היועצים משתנה בהתאם למורכבות הפרויקט ורמת המומחיות הנדרשת.
* המחירים בהקמת משרד משתנים בהתאם לרמת הסטנדרט של העבודה שיכולה להיות פשוטה או יוקרתית הכל בהתאם לצרכי הלקוח.

GOOD VIBES

חשוב לנו מאוד שהעבודה תתבצע ברוח טובה ושהדרך שלכם למשרד החלומות תהיה רצופה בחוויות טובות. פשוט. כי התוצאה חשובה, אבל לא פחות ממנה, היא הדרך.

כדי לשמור על האנרגיות הטובות לאורך העבודה, אנו מקפידים על תקשורת רציפה עם לקוחותינו, מוודאים את שביעות רצונכם לאורך כל שלבי התהליך וזמינים עבורכם בממשק קל ונוח לשימוש, בו תוכלו לעקוב אחר כל התקדמות בפרויקט, לצפות בתמונות, לשלוח לנו שאלות, בקשות ומחשבות במקום אחד.

זקוקים לייעוץ? נשמח לסייע