קבוצת טויל

בונים אמון וחדשנות בענף הבנייה.

מי אנחנו?

קבוצת טויל הינה קבוצת בניה חדשנות וביצוע. קבוצת טויל נוסדה בשנת 2016 ומתמחה במספר מישורים בתחום: שיפוצים, נדל"ן, עבודות גמר וחדשנות בתחומי הנדל"ן והבנייה במדינת ישראל.

קבוצת טויל מאמינה בשימוש בטכנולוגיה שמביא העידן החדש. היא עושה זאת באמצעות שילוב הטכנולוגיה והחדשנות יחד עם ענף השיפוצים, הנדל״ן והבניה. הדבר יוצר הרכב מנצח לטובת הלקוח.

החזון שלנו

שמנו לעצמנו למטרה להיות חוד החנית בחדשנות בענף הבנייה והנדל״ן בישראל. הקבוצה מאמינה בשדרוג התהליכים תוך פריסה של מספר אופציות לפעולה לצרכן. אנו מאמינים בשירות מקצועי, שמירה על היושר, יצירתיות קפדנות וכל זה תוך שמירה על כללי הבטיחות. אנו מציבים את טובת הלקוח בראש מעייננו וחשוב לנו לתת לו את השירות הטוב ביותר שיוכל לקבל.

המומחיות שלנו

הקבוצה מתמחה בכל עבודות השיפוצים בשוק – עבודות גבס, עבודות בטון ופלדה, תקרות אקוסטיות, ריצופים וחיפויים, נגרות, מסגרות, זיגוג, אלומיניום, עבודות חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה ועוד. כמו כן עוסקת קבוצת טויל בעבודות בניה רבות ומגוונות אשר מותאמות לרצון הלקוח.

בכל פרויקט אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית מכל העולם על מנת ליעל את הפעילות בשטח של מנהלי הפרויקטים /העובדים ולהביא חיסכון בעלויות עבור הלקוחות שלנו. אנו חושבים רבות איזו צורת עבודה תתאים לכל פרויקט.

קבוצת טויל יודעת ובטוחה שהטכנולוגיה תביא איתה חיסכון משמעותי בעלויות החומר והביצוע ולכן שמה לדגש לבחון את ניהול העבודה הרכש והחומרים בכל שלב ושלב. קבוצת טויל מודעת לכך שענף הבניה התרגל במשך שנים לשיטות בניה מסורתיות על אף החידושים שבשאר התחומים בעולם. לכן בחרה הקבוצה להשתמש בטכנולוגיות הבניה שפותחו בשנים האחרונות ולאמץ שיטות עבודה חדשניות שמייעלות ומשפרות את הליך הבניה והשיפוץ.

לטכנולוגיה בתהליך השיפוץ והבניה שני היבטים חשובים: הן החדשנות בבניה שמשפרת אותה והן הייעול שלה שמוריד את העלויות עבור הלקוח. בנוסף, לטכנולוגיה ערך נוסף של בטיחות – ככל שהתהליך נעשה יותר שלבי כך רמת הבטיחות גדלה.

הטכנולוגיה עוזרת לנו לעמוד ביעדי הבניה מבלי שהתהליך נפגע בדרך. חשובה לנו הירידה לפרטים הקטנים בכל פרויקט בין אם קטן ובין אם גדול, ולכן השימוש בטכנולוגיה עוזר להגיע ליעדי העבודה מבלי לפגוע בהליך.

איזה סוגי פרויקטים אנו מבצעים?

כמובן שניתן לעשות מספר סוגי פרויקטים אצל הקבוצה. ניתן לשכור את השירותים עבור שיפוץ או בנייה חלקית, וניתן גם לשכור את השירותים עבור פרויקטים בסדר גודל משמעותי יותר אשר דורשים הרבה מחשבה ויצירתיות.

HOUSE

שיפוץ בתים פרטיים ובניינים נמוכים יוקרתיים

קבוצת טויל מבצעת פרויקטים עבור אנשים פרטיים ועסקיים. החל משיפוץ הבית הפרטי ועד שיפוץ הבניין. כמובן שהדבר נעשה תוך תקשורת תמידית עם הלקוח ועבודה בשלבים אשר יביאו לתוצאה סופית שתהא איכותית ומקצועית

ניהול וביצוע של עבודות בניה למשרדים

קבוצת טויל לא ממסגרת את שירותיה אך ורק לתום הבית, אלא יודעת להעניק שירותים נוספים. החברה מתמחה בפרויקטים של משרדים ויודעת להתאים את השיפוץ במשרד לאופי החברה.

CONCRETE MIXER

מבנים ציבוריים

אנו לא מספקת שירותים אך ורק למגזר הפרטי, קבוצת טויל מעניקה גם שירותים למגזר הציבורי וביניהם בניה של מבני ציבור, דיור מוגן, מבני תעשייה, מגורים ומתקנים ביטחוניים. כמובן שהבניה תיעשה בהתאם לצורכי המקום הציבורי אותה היא משפצת. החברה יודעת שמבנים ציבוריים צריכים להיות מותאמים לצורך שלהם ככפפה ליד ונותנת חשיבות לדבר.

שיחת ייעוץ ללא עלות

חדשנות וטכנולוגיה בעולם הנדל"ן

בעולם שכולו חדשנות, בשיתוף פעולה עם Seedbiz קבוצת טויל מעניקה מעטפת רחבה ליזמים בעלי רעיון בתחום הנדל"ן והבניה, כמו כן, יוזמת חדשנות (חומרה, טכנולוגיה ושילוב של השניים) כל זאת לייעול תהליכי עבודה, ייעול הפרקטיקה ומכירת מוצר ושירות הרבה יותר טוב ללקוח. 

קבוצת טויל אף משקיעה ביוזמות מוגנות פטנט וטכנולוגיות מתקדמות. כלומר, הקבוצה משקיעה בטכנולוגיה שאין לחברות בניה אחרות ומשמעות הדבר הוא חדשנות בבניה שחברה אחרת לא יכולה לספק.

בשל החדשנות של קבוצת טויל, תמיד ייפרסו בפני הצרכן מספר אופציות מביניהם הוא יוכל לבחור. הדבר בא למנוע קיבוע, לתת מקום לחדשנות בענף הנדל"ן והבניה ולתת את השירות הטוב ביותר ללקוח.

צוות ההנהלה

בן טויל מנכ״ל קבוצת טויל

בן טויל

מנכ"ל הקבוצה ומייסד

מנכ״ל ומייסד יזם קבלן וחשמלאי בניין נסיון של כ-15 שנה בתחום השיפוצים הבנייה והנדל״ן בין היתר בן אחראי על פיתוח העסקי, וחיבור בין טכנולוגיות לבין עבודות הביצוע בשטח.

המוטו שלי בחיים הוא : ״מה שאפשר לעשות עם הידיים קודם כל צריך לתכנן עם הראש״. הלקוחות שלנו תמיד בראש מעייננו ואנו נדאג לשינוי בענף השיפוצים הבנייה והנדל״ן וניתן ללקח לדעת שהמטרה הסופית שהוא יצא מרוצה ב100% מהתהליך. "

בר טויל מנכ״ל קבוצת טויל

בר טויל

מנהל פרויקטים ומייסד

מנהל פרויקטים ומייסד. נסיון רחב היקפים של ניהול פרויקטים. המומחיות של בר הינה סדר וארגון באתר הבניה, ניהול העובדים בשטח, ודאגה לפרטים הקטנים. 

"כל חלקיו של הפרויקטים בנויים מפאזל אחד גדול אני מקבל את הפאזל מפורק ומחויב להביא אותו ללקוח בצורה המדויקת ביותר ללא הנחות. הדירות שאנו מקבלים הם בתים של אנשים ומשפחות שזהו החלום שלהם התפקיד שלי לדואג שהמערכת הביצועית תיתן להם את הבית שהם מתכננים."

בן טויל מנכ״ל קבוצת טויל

רותם בוטביקה

מ. מח' מערכות מיזוג אוויר

מנהל מחלקת  מערכות מיזוג אוויר עם ניסיון של 15 שנה בתחום בעל רזומה עשיר בניהול פרויקטים של חברות ענק, רותם מביא איתו רוח חדשנית וביצועית מהשטח.

Seedbiz

שיתוף פעולה

קבוצת טויל פועלת בשיתוף פעולה עם Seedbiz. שיתוף הפעולה נוצר כדי להגשים את יעדי קבוצת טויל ולקוחותיה וכדי למקסם את החדשנות והמקצועיות של הבניה.