שיפוצים VS קורונה

בן טויל - מנכ"ל הקבוצה

בן טויל - מנכ"ל הקבוצה

בתקופה כמו היום כשנגיף קורונה מונע מאיתנו להיפגש עם חברים מכרים ומשפחה, אחת השאלות שעולה לנו, בין השאר, היא האם זה בכלל הזמן לבצע שיפוץ או סתם לחדש את הבית ? האם אנחנו מרגישים בנוח להכניס אלינו הביתה בעלי מקצוע ?

לפני שהקורונה פרצה לחיינו, המון אנשים השקיעו מחשבה רבה ותכננו לחדש את דירתם או לשפץ את חדר הרחצה שלהם, וביום בהיר אחד נשארו בחוסר וודאות מה עליהם לעשות עם הזמן והכסף שהם השקיעו (כמו תשלומים לאדריכלים או הזמנות אחרות).
בנוסף, מלבד הזמן והכסף שהושקע עולה גם השאלה החשובה והמטרידה לא פחות: כיצד נשמור על המצב הבריאותי של תושבי הבית. כלומר, האם אפשר גם להכניס בעלי מקצוע אלינו הביתה וגם לשמור על הבריאות שלנו?

חשבנו עבורכם על כמה פתרונות:

אפשרות א'

במצב הנתון ישנם המון דירות AIRBNB או בתי מלון שישמחו לארח אתכם לזמן ממושך בעלויות זולות יחסית. באפשרות זו עליכם להכניס לתקציב שלכם בין 3000-5000 ש"ח לחודש (במידה ואתם מחדשים את כל הדירה) או 1500-3000 ש"ח (במידה ואתם מחדשים רק את חדר הרחצה) כדי שתוכלו לעבור זמנית ללוקיישן אחר, וזאת על מנת לשמור על בריאותכם. אפשר להתייחס לזה כתקציב כמו לחופשה משפחתית שבה אתם מנצלים את הזמן הזה לשיפוץ הבית.

אפשרות ב'

במידה שבכל זאת תחליטו להישאר ולגור בבית בזמן השיפוץ, תוכלו לברר עם הקבלן המבצע את הפרויקט האם בעלי המקצוע והעובדים מטעמו משתמשים באמצעי המיגון הנדרשים נגד קורונה כגון: מסכות, כפפות וג'ל לחיטוי הידיים. במידה שלא, תדרשו מהקבלן המבצע להשתמש בכל אמצעי המיגון כולל דף נוכחות לבדיקת חום של כל מי שנכנס הביתה, וזאת על מנת לשמור גם על הקבלן, עובדיו, בעלי המקצוע מטעמו וכל המתגוררים בבית.

חשוב להקפיד ולציין בכתב בהסכם העבודה המקובל מול הקבלן המבצע את כל הנקודות הללו, לצד חתימות נדרשות בהתאם.

כך נוכל כולנו, יחד, לחזור לשגרה ולממש את התוכניות שלנו, בצורה רגועה ומבוקרת.

רוצים לשמוע עוד על פתרונות נוספים? מוזמנים לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק שלנו 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובה אחת

  1. ממליצה בחום ואהבה רבה על קבוצת טויל ובראשם בן ובר המדהימים❣
    מנסיון של שיפוץ כללי בדירתי, בתקופת הקורונה, הם דואגים לנקוט באמצעי מיגון כנדרש ולמרות הקשיים שנאלצו להתמודד בתקופה קשה זו, סיימנו את השיפוץ לשביעות רצוני המלאה ❣
    בקבוצת טויל אכן הצליחו לבנות אמון בענף, זו לא רק סיסמא, זו הבטחה❣
    מאחלת לכם המון הצלחה ולתקופות יפות ומהנות ❤
    ענת מתתיהו אקסלר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *