הבלוג

עיר ורטיקלית

עיר ורטיקלית מאת אסי טוכמאייר

יזם הנדל״ן אסי טוכמאייר מציג בכנס בכירי הנדל״ן של כלכליסט מה הפעילות של ישראל – קנדה שבא הוא מכהן כיו״ר החברה. ישראל – קנדה חברת יזמות נדל״ן ותיקה שבשנים האחרונות פועלות גם בתחומי ה – Proptech / Contech. אסי מוביל ומשקיע בחברות סטארטפ שיבנו את עתיד עולם הבנייה. אסי איש

אלינה לוי - קבוצת טויל

שיפוץ הבית של אלינה לוי מהישרדות – הסיפור המלא

בחודש אוגוסט האחרון קיבלנו שיחת טלפון בנוגע לשיפוץ קוסמטי בדירה. כשהגענו לראות את הדירה ולהגיש הצעת מחיר נכחנו לראות שזו אלינה לוי – יוצאת האח הגדול והישרדות VIP – ובן זוגה דור פרי.

מחיר למשתכן

כולם מדברים על המחיר למשתכן, אף אחד לא מדבר על הקבלן

בין אם אתם נמנים על תומכי כחלון או התוכניות הכלכלית שלו או שאתם מעדיפים להתכחש לכך שהיה בכלל מישהו בשם זה במשרד שר האוצר, אנו מסכמים תקופה בת מספר שנים ועשרות אלפי דירות שנבנו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן, ואינספור מאמרים שנכתבו על הרלוונטיות לצד המעוניין לרכוש דירה. עכשיו הגיע הזמן לשאול – מהי דעת היזמים והקבלנים בעניין?

שיפוצים-מקדחה

שיפוצים VS קורונה

בתקופה כמו היום כשנגיף הקורונה מונע מאיתנו להיפגש עם חברים מכרים ומשפחה, אחת השאלות שעולה לנו, בין השאר, היא האם זה בכלל הזמן לבצע שיפוץ או סתם לחדש את הבית ? האם אנחנו מרגישים בנוח להכניס אלינו הביתה בעלי מקצוע ?

קבוצת טויל ענף הבנייה - עובד

מדוע זה הזמן המתאים להיכנס לענף הבנייה?

ענף הבנייה אחרי תקופת הקורונה מאפשר לאותם אנשים שאינם ממוקצעים את הזמן הטוב ביותר שיוכלו לבקש על מנת להתחיל,ללמוד ולהשתלב לתוך ענף הבנייה.